مخاطب گرامي ، سلام؛
 پايگاه خبري تحليلي " قابوس نامه " ، پربازديدترين و بروزترين پايگاه اطﻼع رسانيگنبدکاووس به شما خوشامد عرض مي كند.
اين سايت روزانه پذيراي بيش از 5000 بازديدكننده و 250/000 بازديد مي باشد. تبليغات هدفمند در راستاي معرفي يك برند يا شركت يا موسسه يا فروشگاه ، از جمله مهـم تـرين مواردي است كه در صورت درست انتخاب شدن مي تواند پيامدهاي ايده آلي را بـراي آن مجموعـه به ارمغان بياورد . قدرت رسانه هاي تخصصي در زمينه هاي مختلف به دليل مخاطبين خاصي كه در ميان ايـن گونـه گروه ها به دنبال مطلب و يا اطﻼعات مورد نظرشان مي گردند ، همواره توانسته تا به كمك فعـاﻻن عرصه هاي مختلف بيايد.  " قابوس نامه "  به عنوان فعال ترين پايگـاه خبـري تحليلـي در اسـتان گلسـتان ، جايگـاه بسـيار مناسبي است تا به وسيله آن بتوانيد برند خود را به صدها هزار مخاطب از استان و سراسر كشـور در  اين مجموعه معرفي نماييد. 
راهكارهاي مختلف تبليغاتي در " قابوس نامه "  ، بسته به نياز شما قادر خواهد بود تا به بهترين شكل ممكن ، كاﻻ، سرويس و يا مجموعه شما را به گروه مخاطب هدف اين دسته بشناساند.
علاوه بر پلن تبليغات بنر و متني  كه لينك آن (nofollow) خواهد بود ، چند شـيوه ايـده آل ديگـر نيز براي تبليغات در " قابوس نامه "  وجود دارد :
مقاله سفارشي (بسته طﻼيي) آگهي شما در اين پلن ، مي تواند يك گزارش خبري و يا تصويري از محصوﻻت شما ، خط توليـد و يا خدمات شما باشد .تجربه نشان داده كه مطالبي با اين دسته بندي ، همواره ضمن بازديد مناسب و مستقيم روي سايت ، از طريق جستجوي كاربران در موتورهـاي جسـتجو نيـز بـه دفعـات زيـادي مشاهده مي شوند . به همين دليل است كه در حال حاضر ، شركت هاي بزرگ ، اين شيوه را نسبت به تبليغات مستقيم روي سايت ها و وبﻼگ ها ترجيح مي دهند .از طرفي ، لوگوي شركت شما براي هميشـه در بـاﻻي اين مطالب باقي خواهد ماند.

رپورتاژ آگهي (بسته نقره اي) آگهي شما در اين پلن در قالب يك مطلب با برچسب تبليغاتي ، در صـفحه اصـلي و همـه مطالـب سايت ديده مي شود و اين فرصت بسيار خوبي براي شناساندن نام شـركت و يـا سـرويس تـان بـه كاربران علاقهمند ايراني است.
تبليغ در بخش هاي خاص (بسته برنزي ) در اين نوع تبليغ هم شما مي توانيد ، آگهي خـود را در بخـش مـورد نظـر خـود از نظـر ورزشـي ، اجتماعي ، حوادث ، سياسي ، تاريخي ، هنري و ... در هر یک از اخبار قسمت های شهرستان،استان یا کشور قرار دهيد.

**تعرفه بسته ها::
بسته طلایی:  با توجه به حجم مطالب و تصاویر از یک میلیون تا 3میلیون ریال محاسبه می شود.
بسته نقره ای: با توجه به حجم مطالب و تصاویر از 500هزار ریال تا یک میلیون و 500 هزار ریال محاسبه می شود.
بسته برنزی: اگر مطالب مد نظر در این طرح تنها در صفحات داخلی بخش های سایت قابل رویت باشد به ازای هر مطلب 500 هزار ریال دریافت می شود و در صورت تمایل به نمایش مطلب در بخش ویژه و ستون وسط اخبار سایت،(به مدت معین) روزانه مبلغ 500 هزار ریال دیگر به مبلغ قبل افزوده خواهد شد.


 برای آگاهی از سایر تعرفه های تبلیغاتی از جمله درج بنر در سایت قابوس نامه با شماره 09397867709 ارتباط بگیرید و یا از طریق ID @QABOOS92 پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
از اینکه قابوس نامه را به عنوان میز تبیلغاتی فعالیت و یا محصول خود انتخاب کرده اید متشکریم.


telegram

 

به نام خدا
با سلام و خوش آمد به شما مخاطب گرامی


پایگاه اطلاع رسانی" قابوس نامه" از سال 1391 فعالیت خود را در شهرستان گنبدکاووس، وسیع ترین شهرستان استان گلستان و مهد وحدت مذاهب اسلامی آغاز کرده است.
"قابوس نامه" با هدف پر کردن خلأ فعالیت اطلاع رسانی اخبار شهرستان در فضای مجازی، توجه و معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های گنبدکاووس و در کنار آن پرداختن به مشکلات مردمی و مطالبه از مسئولین راه اندازی شده است.
"قابوس نامه" در 24 شهریور ماه1393 توانست مجوز رسمی فعالیت خود را از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نماید و تا کنون با رعایت تمام موازین بر مدار قانون گام برداشته است.
آنچه همواره مدنظر هیئت تحریریه "قابوس نامه" بوده و هست، صداقت در گفتار و امانت داری در ارائه مطالب به شهروندان گنبدی می باشد هر چند "قابوس نامه" به واسطه حوزه فعالیت که فضای مجازی است مخاطبانی از جای جای استان و کشور عزیزمان دارد.
رویکرد "قابوس نامه" در راستای اهداف نظام ، انقلاب اسلامی و مطابق با منویات مقام معظم رهبری است و تمام مواضع نیز بر اساس موارد ذکر شده ، رسانه ای می شود و در نهایت هدف خدمت به مردم و انتقال دغدغه های آنان بر اساس موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران است.
گفتنی است در این مسیر خطیر و بزرگ از هر گونه همکاری که مطابق با رویکرد پایگاه اطلاع رسانی"قابوس نامه"باشد استقبال می شود.
علاقه مندان به همکاری با "قابوس نامه" می توانند از طریق پل های ارتباطی ما در بخش "ارتباط با ما" آمادگی خود را اعلام نمایند و یا از طریق بخش "ارسال خبر" اخبار و آثار خود را برای ما ارسال کنند.


با تشکر
صاحب امتیاز و مدیر مسئول "پایگاه اطلاع رسانی قابوس نامه"
"راحله شاددل"

سلام مخاطب گرامی
شما می توانید از طریق راههای ذیل با هیئت تحریریه پایگاه اطلاع رسانی قابوس نامه ارتباط بگیرید:
* پست الکترونیک :      این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید             این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
*سامانه پیامک :                         3000272005
تلفن دفتر:                          33385616 - 017
**  تلفن همراه :                     09397867709
آدرس دفتر:  استان گلستان - گنبدکاووس - خیابان 17 شهریور شرقی – خیابان سپهبد قرنی – بین کوچه اول و سوم – پلاک 104 – کدپستی: 4971857336

عکس | کاریکاتور | فیلم | صوت

توئیتری های گلستان در هفته گذشته چه گفتند+تصاویر

توئیتری های گلستان در هفته گذشته چه گفتند+تصاویر
توئیتری های گلستان در هفته گذشته چه گفتند+تصاویر

آیین کلنگ زنی وافتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری گنبد کاووس با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان

آیین کلنگ زنی وافتتاح  پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری گنبد کاووس با حضور  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان
آیین کلنگ زنی وافتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری گنبد کاووس با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان

آغاز برداشت خربزه از مزارع بخش مرزی داشلی برون،

آغاز برداشت خربزه از مزارع بخش مرزی داشلی برون،
آغاز برداشت خربزه از مزارع بخش مرزی داشلی برون،
آغاز برداشت خربزه از مزارع بخش مرزی داشلی برون

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات شهرستان گنبدکاووس

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات شهرستان گنبدکاووس
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات شهرستان گنبدکاووس
هدایت به بالای صفحه