رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: هفتمین مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور برگزار و برگزیدگان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار قابوس نامه  حجت الاسلام علی خیرخواه ظهر امروز در جمع خبرگاران اظهار کرد: هفتمین دوره مسابقات حفظ قرائت ترجمه و مفاهیم قرآن کریم با حضور 110 شرکت کننده طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور در مدرسه علوم دینی مجدیه نگین شهر برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات رقابت بین حافظان کل قرآن کریم، 20 جزء ، 10 جزء ،پنج جزء و 15 جزء و همچنین مفاهیم و ترجمه قرلن کریم برگزار شد.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور ادامه داد: برگزیدگان این مسابقات استانی اسفندماه امسال برای حضور در مسابقات کشوری در ارومیه اعزام می شوند.

وی اسامی روحانیون حافظ کل قرآن کریم را نعمت الله نیک نهاد به عنوان نفر اول ، ظهیر گوگلان نفر دوم و زین العابدین قدیری را نفر سوم در این بخش اعلام کرد.

حجت الاسلام خیرخواه گفت: در بخش 20 جزء محمد رحیمی و ضیاالدین گری به عنوان نفر اول و دوم و هیئت داوران فردی را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.

وی خاطر نشان کرد:ددر بخش 10 جزء حسین راوشی ،نعمت الله داشلی سید به ترتیب اول و دوم و فردی به عنوان نفر سوم انتخاب نشد.

در بخش پنج جزء کسی حائز رتبه نخست نشد و عیسی شاه نظری و سبحان بردی یلمه چاروا به عنوان نفرات اول و دوم معرفی شدند.

در بخش مفاهیم و ترجمه نیز زین العابدین قدیری عبیدالله پقه و اسحاق آق داز نفرات اول  تا سوم معرفی شدند.

در بخش قرائت تحقیق حبیب الله پهلوان زاده ، عبدالخالق سعدی و احمد عاصمی نفرات اول تا سوم و در بخش قرائت ترتیل نیز ادریس خوجملی ، داوود آقچلی و طاهر بردی ایزدی اول تا سوم معرفی شدند.

در حوزه طلاب و حفظ کل قرآن  نفر اول عبدالحی حسن زاده نفر دوم محمدرضا مرادی و نفر سوم صلاح الدین مخی زاده 

در 20 جزء قرآن کریم رسول داودی خواه ،میلاد امانزاده سید و مسعود عوض قودنه اول تا سوم شدند.

در بخش 10 جزء مبین علیپور ، عبدالحمید نور محمدی و یونس فرخی اول تا سوم و در پنج جزء نیز شهاب الدین خوجملی ، حسین قوجق و عبدالرحیم گرگانی به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

در بخش مفاهیم و ترجمه دانیال پقه و الله داد گوگلان اول و دوم شده و هیئت داوران فردی را حائز رتبه سوم معرفی نکرد.

در قرائت تحقیق فردی حائز رتبه اول و دوم معرفی نشد و عبدالقیوم هشمن به عنوان نفر سوم معرفی شد.

در قرائت ترتیل نیز عبدالرحیم اوزونی دوجی ، عبدالمنان پقه و ایوب قوامی اول تا سوم معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عکس | کاریکاتور | فیلم | صوت

حضور مردم گنبدکاووس پای صندوق های رای/گزارش تصویری 2

حضور مردم گنبدکاووس پای صندوق های رای/گزارش تصویری 2
حضور مردم گنبدکاووس پای صندوق های رای/گزارش تصویری 2

مهرتائید گنبدی ها بر نظام اسلامی / تصاویر

مهرتائید گنبدی ها بر نظام اسلامی / تصاویر
مهرتائید گنبدی ها بر نظام اسلامی / تصاویر

عهدواره سردار سلیمانی ویژه مهدهای قرآنی برگزار شد/ تصاویر

عهدواره سردار سلیمانی ویژه مهدهای قرآنی برگزار شد/ تصاویر
عهدواره سردار سلیمانی ویژه مهدهای قرآنی برگزار شد/ تصاویر

مراسم یادواره شهدای فجر آفرین و گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی

مراسم یادواره شهدای فجر آفرین و گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی
مراسم یادواره شهدای فجر آفرین و گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی

تجمع دسته های عزاداری گنبدکاووس در روزشهادت بی بی دو عالم(س)

تجمع دسته های عزاداری گنبدکاووس در روزشهادت بی بی دو عالم(س)
تجمع دسته های عزاداری گنبدکاووس در روزشهادت بی بی دو عالم(س)
هدایت به بالای صفحه