شناسه: 10083

17 تیر 1403 14:12

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان خبر داد ۴۷ درصد مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از پرداخت ۴۷ درصد مطالبات گندم‌کاران خبر داد و گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تا روز گذشته شش میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه،  محمد برزعلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۲ هزار میلیارد تومان معادل ۴۷ درصد از پول گندم‌کاران پرداخت شده است و پیگیری‌ها برای پرداخت باقی‌مانده مطالبات ادامه دارد
 
 وی ادامه داد: از ابتدای فصل برداشت گندم تا پایان روز جمعه پانزدهم تیر، شش میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم به ارزش ۱۱۱ هزار میلیارد تومان به‌صورت تضمینی در کشور خریداری شده است.
 
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان بیشترین میزان خرید تضمینی گندم را به ترتیب مربوط به استان‌های خوزستان، گلستان و فارس دانست و افزود: خوزستان با یک میلیون و ۶۲۰ هزار تن در جایگاه نخست، گلستان با یک میلیون و ۴۸ هزار تن در جایگاه دوم قرار دارد.
 
 وی ادامه داد: فارس با ۷۲۵ هزار تن، کرمانشاه با ۴۳۲ هزار تن، خراسان رضوی با ۳۷۵ هزار تن و ایلام با ۳۳۲ هزار تن پس از خوزستان و گلستان به ترتیب بیشترین خرید تضمینی گندم را داشته‌اند.

 

انتهای خبر/

نویسنده :

نظرات
آرشیو