شناسه: 9827

23 اردیبهشت 1401 21:35

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

این بازی برای سپاهان مهم‌تر است؛ نویدکیا: مساوی به درد هیچ‌کدام از تیم‌ها نمی‌خورد
نویدکیا می‌گوید مساوی در بازی پرسپولیس و سپاهان به درد هیچ تیمی نمی‌خورد اما مسابقه‌ای نیست که تیم‌ها در آن زیاد ریسک کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه محرم نویدکیا در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس در ابتدا گفت: در مورد بازی پرسپولیس، واقع‌بینانه این است که نیاز نیست مربیان در مورد این موضوع توضیح دهند. یک بازی فوق العاده مهم برای هردو تیم است؛ قطعا برای ما خیلی مهم‌تر است چون نسبت به پرسپولیس فاصله پنج امتیازی داریم و این بازی می‌تواند ما را به بالای جدول نزدیک‌تر کند و از دست دادن این بازی هم می‌تواند شرایط ما را برای ادامه لیگ سخت‌تر کند. هر دو تیم به برد نیاز  دارند و شاید تساوی به درد هیچ کدام از تیم‌ها نخورد ولی بازی‌ای نیست که مربی‌ها به راحتی ریسک‌های زیادی روی آن کنند. امیدوارم مثل همیشه یک بازی خوب انجام دهیم و در کنارش یک نتیجه خوب هم بگیریم.

سرمربی سپاهان راجع به "بایدهای تیمش" در این مسابقه گفت:  واقعا پرسپولیس تیم قابل احترامی است و از لحاظ کیفیتی فوتبال خوبی بازی می‌کند و باید به آنها احترام گذاشت اما فردا روزی است که باید با تمام وجود سوای هر نتیجه‌ای تلاش کنیم تا حداکثر امتیازات را بگیریم. باید اشتباهات‌مان را به کمترین حد برسانیم و در مسائل هجومی خیلی خوب باشیم. باید در زمین دوندگی خوبی داشته باشیم.

او در پایان در مورد غایبان تیمش گفت: ما آقای مهدی‌زاده را به علت مصدومیت و مسعود ریگی را به علت محرومیت نداریم ولی خداراشکر بقیه بازیکنان هستند. شرایط پیچیده‌ای در این بازی نداریم و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام/

نویسنده :

نظرات
آرشیو