گروه : ورزشی / ورزشی /

شناسه: 9642

30 آبان 1400

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس: تیم شهرداری گنبدکاووس را از نظر تاکتیکی به شرایط اید‌ه‌آل رساندیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: تلاش خواهیم کرد تا تیم را از نظر تاکتیکی آماده مصاف با تیم والیبال لبنیات هراز آمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قابوس نامه به نقل فارس؛ عظیم جزیده در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار فارس با بیان اینکه تیم در شرایط ایده‌آلی است، اظهار کرد: در حال حاضر با کسب چهار برد در جایگاه پنجم جدول هستیم.

وی ادامه داد: پس از پیروزی مقابل شهرداری ورامین به بازیکنان استراحت دو روزه دادیم تا با تمرکزی بیشتری تمرینات خود را پیگیری کنند که امروز نیز تمرینات شادابی را در دو نوبت صبح و بعدازظهر پشت سر گذاشتند

 جزیده افزود: قبل از بازی با لبنیات هراز آمل و با توجه به تعطیلی لیگ در روز یکشنبه، در تلاش هستیم تا تیم را از نظر تاکتیکی به شرایط ایده‌آلی برسانیم و همین موضوع نیز مزید بر علت شد تا دو روز خیلی خوب را پشت سر بگذرانیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در خصوص تیم لبنیات هراز آمل که در هفته نهم رقابت‌ها حریف تیم گنبدی است، گفت: با توجه به سابقه این تیم و برخورداری از کادرفنی خیلی خوب این تیم، بازی بسیار سختی را در پیش‌رو خواهیم داشت.

جزیده خاطرنشان کرد: در این چند روز باقیمانده با آنالیزی که از حریف انجام خواهیم داد و با شناسایی نقاط قوت و ضعف حریف، برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا منجر به بازی خوب و پیروزی شود

 وی با بیان اینکه بزرگترین انگیزه تیم شادی هواداران تیم است، ادامه داد: شهرداری نیز همانند این دفعه برای افزایش روحیه و انگیزه تیم پاداش در نظر بگیرد.

وی با بیان اینکه بزرگترین آرزوی ما حضور هواداران در سالن هاست، تاکید کرد: دلیل اصلی تیمداری شهرداری گنبدکاووس نیز حضور هواداران و ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس اظهارامیدواری کرد هر چه زودتر شرایط حضور هواداران در سالن‌ها مهیا شود.

واحدی تصریح کرد: البته حضور هواداران موضوع کلانی است که از سوی فدارسیون والیبال و ستاد ملی کرونا تصمیم‌گیری خواهد شد.

انتهای پیام/

نویسنده :

نظرات
آرشیو